Hva skal du gjøre her?
- Jeg skal jobbe som Art Director og har det endelige ansvaret for design og visuelle konsepter. Overfor våre kunder kommer jeg til å kvalitetssikre at det vi gjør har rett ”look and feel” og at vi følger retningslinjene for hver enkelt grafisk profil.
Hvorfor valgte du å jobbe i TicTac?
- Fordi jeg synes at det er spennende å lære nye ting! Jeg er nysgjerrig av meg og vil utvikle meg gjennom å få nye ferdigheter. Jeg valgte TicTac fordi jeg har hørt at det er en ledende bedrift i denne bransjen. Siden har jeg forstått at bedriften er en herlig gjeng med erfarne og kreative medarbeidere.
Hva er den beste måten å lære noe på?
- Man skal gå inn med en stor porsjon nysgjerrighet! Det viktigste er at man ikke er redd for å hoppe rett inn i det. Man trenger ikke å vite alt på en gang, det meste løser seg etter hvert.
Jeg tror også at man kan ha nytte av ulike typer læring. Selv leser jeg mange artikler og ser filmer på YouTube – og siden er det bare å prøve seg frem!